اخبار

دعوت فرماندارشهرستان زاهدان ازعموم مردم ولایتمدار وانقلابی زاهدان جهت شرکت در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن

دعوت فرماندارشهرستان زاهدان ازعموم مردم ولایتمدار وانقلابی زاهدان  جهت شرکت  در راهپیمایی باشکوه  ۲۲ بهمن
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، ابوذر مهدی نخعی فرماندار شهرستان زاهدان طی پیامی از عموم مردم زاهدان جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه دعوت بعمل آورد.
متن این پیام بدین شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم»
نهال نوپای چهل و  یک سال پیش، اکنون به درختی تنومند تبدیل شده است و کیست که نداند این حد از کمال و پختگی، ثمره مجاهدت میلیون‌ها ایرانی آزاده از هر نژاد و مذهب و قومیت، و خونبهای هزاران هزار لاله گلگون بوده است. 
جهانیان امروز چهل ویکمین سالگرد پیروزی تاریخی ملت ایران  را در حالی به نظاره نشسته‌اند که از مقاومت صبورانه آحاد ملت در تمام دهه های  گذشته در برابر توطئه‌های پیدا و پنهان و هجمه سنگین بدخواهان در جبهه‌های نظامی، اقتصادی و فرهنگی، متحیر مانده اند.

 این حجم از فشار و کینه توزی، اگرچه فرزندانی پاک سرشت و منابعی هنگفت همچون شهیدسپهبدحاج قاسم سلیمانی  را از ما سترد امانیک  می دانیم که امت اسلامی ما به یُمن تبعیت از ولایت فقیه و به برکت اتحاد و انسجام ملی خود با ایستادگی ، پایداری ، بصیرت و هوشیاری در صحنه‌های نیاز انقلاب و کشور، تهدیدات و شیطنت‌های آمریکای جهانخوار و دیگر ایادی وابسته‌اش را به فرصت‌های راهبردی برای تداوم حرکت متعالی جمهوری اسلامی بدل نموده و بی تردید آینده از آن ملت ایران است و بزودی بشریت شاهد اضمحلال رژیم‌های سلطه و خودکامه خواهد بود.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از مردم  همیشه در صحنه،غیور و انقلابی بخاطر حضور حماسی و مقتدرانه خود در همه عرصه‌ها ، ازهمه مردم ایران اسلامی بالاخص مردم ولایتمدارشهرستان زاهدان  جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲بهمن دعوت مینمایم  تا ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ومقام معظم رهبری (مدظله العالی) افتخاری دیگر برتارک این شهرستان به ثبت رسانند.

ابوذرمهدی نخعی 

فرماندارشهرستان زاهدان 

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۲۲:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید