اخبار

پیام تبریک فرماندار شهرستان زاهدان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان

پیام تبریک فرماندار شهرستان زاهدان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زاهدان، ابوذر مهدی نخعی فرماندار شهرستان زاهدان طی پیامی فرا رسیدن عید سعید قربان را تبریک گقت.
متن این پیام بدین شرح می باشد:
 
بسم‌الله الرحمن الرحیم
 
عید سعید قربان، عید بزرگ اسلامی و هنگامه ای برای ذبح نفس در پیشگاه حضرت حق است که مسلمانان با شادمانی و سرور و امید آن را جشن می گیرند. عید قربان، عید تن وجان سپردن در راه پروردگار، رهائی ازچنگال نفس، خوار شمردن لذایذ گذرای دنیوی، رهائی از حصار تنگ خودخواهی و تکبر واطاعت از اوامر خداوند متعال است.
عید قربان پاک ترین عیدهاست ، عید سرسپردگی و بندگی است. عید برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است. عید قربان عید نزدیک شدن دلهایی است که به قرب الهی رسیده اند و خداوند متعال را شاکریم که این نعمت را نصیبمان کرد تا عید قربان را جشن گرفته و آن را گرامی بداریم.
اینجانب ضمن گرامیداشت  و تبریک فرا رسیدن عید سعید قربان، عید میعاد بندگی و اخلاص  به  عموم مسلمانان جهان بویژه شهروندان متدین شهرستان زاهدان از همه مردم و همشهریان گرامی رعایت موازین بهداشتی، اجتناب از دید و بازدیدها در روز عید سعید قربان و...به منظور  کنترل میزان ابتلا به بیماری کرونا و کاهش فوت عزیزانمان را در خواست می نمایم.
۲۹ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید