اخبار

فرماندر شهرستان زاهدان: کار فرهنگی فاخر سلام فرمانده که اخیرا در کشور اجرا شد واکنش‌ عجیب رسانه های خارجی و معاند رو به همراه داشت این سبک کارها باید ادامه پیدا کند و متوقف نشود و انگیزه ای برای کارهای فرهنگی بعدی باشد.

فرماندر شهرستان زاهدان: کار فرهنگی فاخر سلام فرمانده که اخیرا در کشور اجرا شد  واکنش‌ عجیب رسانه های خارجی و معاند رو به همراه داشت این سبک کارها باید ادامه پیدا کند و متوقف نشود و انگیزه ای برای کاره
برگزاری جلسه جبهه فرهنگی با حضور حسن نوری رئیس قرارگاه پیامبر اعظم
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زاهدان جلسه جبهه فرهنگی به ریاست ابوذر مهدی نخعی فرماندار زاهدان و با حضور حسن نوری رئیس قرارگاه پیامبر اعظم برگزار گردید
نوری در این جلسه با اشاره به حرکت مردمی و فرهنگی سلام فرمانده در کشور و وجود تهاجم فرهنگی تاکید نمود این حرکت توانسته هم افزایی و همدلی بین اقشار مختلف جامعه با همه سلایق رقم بزند 
نوری همچنین بیان داشت: به دنبال این حرکت، در استان ها برنامه های محوری برپا شد و اگر عنایت امام زمان(عج) نمود  این برنامه در خارج از مرز ها نمود پیدا نمی کرد.
وی افزود: با پیگیری‌های انجام شده مقرر شد ۲۹ خرداد در محل دهکده المپیک اجرا سرود سلام فرمانده با حضور ابوذر روحی برگزار شود که به نوعی اختتامیه خواهد بود که افتخار ان نصیب استان و شهرستان زاهدان خواهد.
ابوذر مهدی نخعی در ادامه افزود:  کار فرهنگی فاخری بعد از مدتها  در کشور اجرا شد  که واکنش‌ عجیب رسانه های خارجی و معاند رو به همراه داشت.
فرماندار زاهدان در ادامه افزود: این سبک کارها باید ادامه پیدا کند و متوقف نشود و انگیزه ای برای کارهای فرهنگی بعدی باشد.
نخعی همچنین افزود: همکاران فرمانداری زاهدان و دستگاه‌های مربوطه آمادگی خواهند داشت تا برنامه به بهترین نحو و در شأن امام عصر(عج) برگزار گردد.
 
۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید