اخبار

تاکید ویژه فرماندار زاهدان بر همکاری دستگاه های اجرایی در برنامه های هفته بسیج

کلیه دستگاه های اجرایی موظف به همکاری لازم در راستای برگزاری با شکوه مراسم هفته بسیج با ناحیه مقاومت بسیج و سپاه زاهدان هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زاهدان، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای برگزار شدن هر چه باشکوه تر مراسم هفته بسیج  در زاهدان، با قرائت پیام فرماندار درخصوص مراسم های هفته بسیج آغاز شد.

مجتبی خانجانی در این پیام گفت: کلیه دستگاه های اجرایی موظف به همکاری لازم در راستای برگزاری با شکوه مراسم هفته بسیج با ناحیه مقاومت بسیج و سپاه زاهدان هستند.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری نیز پس از قرائت پیام فرماندار در این جلسه ضمن تشکر از برگزاری باشکوه مراسم تشییع پیکر نخستین شهید بسیجی و رسانه ای سیستان و بلوچستان و مراسم بی نظیر پیاده روی روز اربعین حسینی گفت: تمام دستگاه های دولتی و اجرایی شهرستان مکلف هستند مصوبات این جلسه را جهت برگزاری باشکوه مراسم های هفته بسیج و تجمع و گردهمایی 5 آذر به صورت ویژه اجرا کنند.

گمرکی زاده بیان کرد: بسیج عبارت است از مجموعه‌ای که در آنها پاک‌ترین انسانها، فداکارترین و آماده به کارترین جوانان کشور، در راه اهداف عالی این ملت و برای کمال رساندن و به خوشبختی رساندن این کشور جمع شده‌اند، مجموعه‌ای که دشمن را بیمناک و دوستان را امیدوار و خاطرجمع می‌کند، بسیج در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است.

وی گفت: کلیه دستگاه های اجرایی می بایست نسبت به آزاد سازی نیروهای بسیجی خود برای شرکت در گردهمایی روز 5 آذر اقدام کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان نیز در این جلسه گفت: گردهمایی 114 گردان از بسیجیان فعال شهرستان زاهدان روز جمعه 5 آذرماه با رویکرد فرهنگی و امنیتی برگزار می شود.

 سرهنگ «موسی اصغری» افزود: این گردهمایی ساعت 8:30 دقیقه، جنب میدان سربازان گمنام امام زمان زاهدان برگزار می شود.

وی افزود: این برنامه به صورت زنده از شبکه استانی هامون و شبکه خبر به طور مستقیم و زنده پخش می شود.

وی خاطرنشان کرد: این برنامه برای نخستنین بار در کشور برگزار می شود و امید است این همایش درخور و شان بسیجیان همیشه در صحنه انجام شود.

 

۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید