اخبار

پیام فرماندار زاهدان به مناسبت 5 آذر سالروز صدور فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین

پیام فرماندار زاهدان به مناسبت 5 آذر سالروز صدور فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین
فرماندار زاهدان به مناسبت 5 آذر سالروز صدور فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین بیانیه ای دادند.

بسیج مدرسه عشق است.
                                       امام خمینی(ره)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زاهدان، فرماندار شهرستان زاهدان به مناسبت فرا رسیدن سالروز تشکیل بسیج مستضعفین با صدور بیانیه ای این مناسبت را گرامی داشت و از بسیجیان همیشه در صحنه شهرستان زاهدان خواست با حضور در مراسم 5 آذر شکوه و عظمت بسیج را به رخ جهانیان بکشانند.
در بخشی از این بیانیه آمده است : نام بسیج یاد آور خاطرات عزیزترین و بزرگترین مردان تاریخ ماست.
گرامیداشت 5 آذر ،سالروز صدور فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین ،بیانگر دور اندیشی و آینده نگری آن شخصیت بزرگ ،نسبت به روند حوادث و رخدادهای فراروی انقلاب و حرکت ملت ایران می باشد.
نقش آفرینی ها و کارکردهای بسیج الگوی فکری و عملی مناسبی برای هدایت نسل های آینده ایران اسلامی محسوب می شود.
حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های بسیج تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود و در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است و بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی سهیم بوده و بسیجیان در تمامی عرصه‌های علمی و فکری و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب همواره الگو و پیشگام بوده‌اند.   سالروز فرمان تاریخی رهبر کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج (ارتش ٢٠ میلیونی) در ۴ ‌آذرماه سال ۱۳۵۸ که زمینه ساز تشکیل سازمان مردمی و پرافتخار و حماسه‌ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردید، بر همگان مبارک باد.
من از تمام بسیجیان دریادلی که بی پروا و با جان و دل حافظ خاک کشورشان هستند درخواست می کنم در حماسه باشکوه 5 آذر که برای نخستین بار در کشور در زاهدان به وقوع می پیوندد، شرکت کنند تا قدرت و انسجام بسیجیان را به رخ جهانیان بکشانیم.

کانال روابط عمومی فرمانداری زاهدان برای درج به روز ترین و تازه ترین اخبار فرمانداری: http://telegram.me/farmandarizahedan

۴ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید