اخبار

اماده باش دستگاه های اجرایی برای برگزاری مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور

اماده باش دستگاه های اجرایی برای برگزاری مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور
دستگاه های اجرایی برای بهتر برگزار شدن مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور به حالت آماده باش درآمدند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زاهدان، معاون امور برنامه ریزی و عمرانی فرماندار در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برای برگزاری مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور در زاهدان، که روز گذشته در سالن اجتماعات فرمانداری زاهدان برگزار شد گفت: زاهدان اولین میزبان رسمی مسابقات بوکس در کشور است و به دلیل انکه این مسابقات در سطح کشوری برگزار می شود و شمار بسیاری از ورزشکاران و داوران کشور در ان حضور به عمل می اورند، نحوه برگزاری ان بسیار مهم و حساس است لذا تمام دستگاه های اجرایی موظف هستند در راستای بهتر برگزار شدن این مراسم همکاری های لازم را با اداره کل ورزش و جوانان انجام دهند.
عبدالرحمن شهنوازی ادامه داد: طبق امارهای اداره کل ورزش و جوانان در این مسابقات، ۳۰۰ ورزشکار و ۷۰داور از سراسر کشور شرکت می کنند.
وی افزود: ورزشکاران این مسابقات روز ۲۵اذر ماه سال جاری به مدت یک هفته وارد زاهدان می شوند و مراسم افتتاحیه این مسابقات ساعت ۱۶:۳۰ روز ۲۶اذر ماه در مجموعه ورزشی امام علی ع  می باشد.
وی در این جلسه مصوب کرد: شرکت برق منطقه ۱و۲شهرستان زاهدان، جهت جلوگیری از مشکلات و نوسانات احتمالی برق در روز های مسابقات، یک اکیپ در مجموعه ورزشی امام علی ع مستقر کند.
وی گفت:همچنین یک اکیپ از اتشنشانی و ۴امبولانس از هلال احمر و مرکز فوریت های پزشکی در طی یک هفته مسابقات بوکس باید در محل ورزشگاه مستقر باشند.
شهنوازی تاکید کرد:اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز نسبت به نصب عکس شهدای استان بخصوص شهید خزایی تا قبل از آغاز مسابقات در سالن های ورزشی مجموعه امام علی ع اقدام کند.
وی گفت:شهرکت مخابرات نیز درخصوص تامین اینترنت رایگان برای ورزشکاران و داوران تمهیدات لازم را فراهم اورد.

http://telegram.me/farmandarizahedan
۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید