اخبار

با پیگیری های مستمر فرماندار، صف های طولانی گاز به پایان رسید

با پیگیری های مستمر فرماندار، صف های طولانی گاز به پایان رسید
روز گذشته با پیگیری و حضور مستمر فرماندار در مکان های توزیع گاز، صف های طولانی شهروندان درخصوص تهیه سیلندر گاز پایان و رضایت شهروندان حاصل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زاهدان، روز گذشته به دلیل نزدیک شدن به ایام تعطیلی و ذخیره سیلندر پرسی و ایران گاز برای پخت انواع نذورات توسط شهروندان به مناسبت 28 و 30 صفر، شاهد صف های طولانی تهیه گاز در میدان های زیباشهر بودیم.

با توجه به شرایط ویژه فوق در این هفته، فرماندار در آغازین ساعات روز از نحوه توزیع سیلندر گاز در تمام نقاط زاهدان بازدید به عمل آورد و در این بازدید از مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز خواست در راستای تامین سیلندر گاز برای شهروندان از هیچ کوششی دریغ نکند لذا مقرر شد تعداد 4 دستگاه حامل سیلندر گاز در سطح شهر توزیع شود.

حوالی ساعت 13:50 روز گذشته چند نفر از شهروندان طی تماس تلفنی با فرمانداری زاهدان، از نحوه توزیع گاز به فرماندار شکایت کردند و از وی خواستار شدند با حضور در مراکز توزیع گاز، از نزدیک شاهد این رویداد باشند.

در راستای درخواست شهروندان مبنی بر حضور فرماندار در مراکز توزیع گاز، فرماندار زاهدان حوالی ساعت 14:30 جهت نظارت بر توزیع گاز از میدان های زیباشهر و امام رضا ع و مکران بازدید کرد.

با دستور فرماندار چهار دستگاه حامل سیلندر پرسی و ایران گاز به میدان زیباشهر و امام رضا ع اعزام و 9 واگن گاز نیز وارد زاهدان شد.

حضور مداوم و مستمر فرماندار در میدان های زیباشهر، امام رضا ع و مکران و تامین چند دستگاه حامل گاز مایع سبب شد تا در ساعت 18:25 علارغم  وجود چندین خودرو حامل سیلندر گاز در میدان ها، خبری از شهروندان برای تامین سیلندر گاز نباشد و رضایت شهروندان حاصل شود.

 

فرمانداری زاهدان
فرمانداری زاهدان
فرمانداری زاهدان
فرمانداری زاهدان
فرمانداری زاهدان 

فرمانداری زاهدان 

ساعت18:25
فرمانداری زاهدان

۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید