اخبار

طرح ساماندهی وانت بارهای میوه و تربار روی میز

طرح ساماندهی وانت بارهای میوه و تربار روی میز
طرح ساماندهی وانت بارهای میوه و تربار در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زاهدان، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری در جلسه طرح ساماندهی وانت بارهای میوه فروش که امروز در فرمانداری برگزار شد گفت: این طرح با هدف تجمیع وانت بارهای میوه فروش، ساماندهی خیابان ها و کاهش ترافیک شهری با همکاری شهرداری های مناطق، سازمان میادین میوه و تربار شهرداری زاهدان و پلیس راهور از شنبه هفته آینده آغاز می شود.
«محمد گمرکی زاده»افزود: مقرر شده است در این طرح شهرداری های مناطق با همکاری پلیس راهور، مکان هایی را برای ایجاد بازارچه های فروش انتخاب و نسبت به اجرای عملیات ساخت غرفه های این بازارچه ها  اقدام کنند.
وی خاطرنشان کرد: این بازارچه ها باید تا 22 بهمن ماه سال جاری آماده افتتاح و به بهره برداری برسد.
معاون فرماندار تصریح کرد: شهرداری های مناطق 5 گانه زاهدان موظف هستند در اسرع وقت نسبت به فراهم آوردن اقدامات لازم برای ساخت بازارچه های ساماندهی وانت بارهای میوه و تربار در مکان هایی که توسط پلیس راهور تایید شده اقدام کنند.
معاون فرماندار گفت: خیابان جمهوری روبروی پارک لاله و پیاده روی بلوار بهداشت در حوزه شهرداری منطقه 1، میدان انقلاب ابتدای بلوار سرداران شهید در حوزه شهرداری منطقه 2، انتهای خیابان مصطفی خمینی (ره) و میدان کارگر در حوزه شهرداری منطقه 3 و بلوار بهارستان انتهای دیوار اداره گمرک نرسیده به میدان سربازان گمنام امام زمان (عج) در حوزه شهرداری منطقه 5 برای ایجاد بازارچه ها مشخص و از سوی پلیس راهور تایید شده است.
همچنین در این جلسه مکان هایی از سوی شهرداری منطقه 4 مشخص شده بود که به دلیل ایجاد مشکلات ترافیکی از سوی پلیس راهور مورد تایید قرار نگرفت و مقرر شد طی دو روز آینده مکان های جدید این حوزه برای تایید به پلیس راهور ارائه شود.

کانال روابط عمومی فرمانداری زاهدان برای اطلاع از بروز ترین اخبار فرمانداریhttp://telegram.me/farmandarizahedan

۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید