اخبار

دیدارسرپرست فرمانداری شهرستان زاهدان با معتمدین ، ریش سفیدان و بزرگان طایفه شه بخش

دیدارسرپرست فرمانداری شهرستان زاهدان با معتمدین ، ریش سفیدان و بزرگان طایفه شه بخش
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، معتمدین،ریش سفیدان و بزرگان طایفه شه بخش با حضور در فرمانداری با سرپرست فرمانداری شهرستان زاهدان دیدار نمودند.
عبدالرحمن شهنوازی در این دیدار گفت:خدمت به مردم و اقوام مختلف چه شیعه و چه سنی که در شهر زاهدان زندگی می کنند مایه افتخار بنده بعنوان سرپرست فرمانداری شهرستان زاهدان می باشد.
وی ادامه داد: هم اکنون ما شاهد اتحاد و هم بستگی وصف ناپذیری میان همه اقوام و طوایف سیستانی ، بلوچ ،بیرجندی و... در شهرستان زاهدان می باشیم و تنها را پیشرفت ما این است که اتحاد و همبستگی فعلی را حفظ و ارتقاء بخشیم و با وحدت است که می شود پله های ترقی را سریعتر از قبل طی نمود.
بالاترین مقام دولت در شهرستان افزود:طایفه شه بخش از طوایف بزرگ و با اصالت استان است و به جهت امنیتی که بواسطه این طایفه و در رأس آنها ریش سفیدان و معتمدین در بخش کورین حکم فرما گردیده ، قابل ستایش و قدردانی می باشد و از همکاری بزرگان این طایفه با فرمانداری شهرستان زاهدان در جهت پیشبرد اهداف و به ثمر رسیدن طرح ها و پروژه های مختلف از جمله اجرای پروژه فیبر نوری و آب شرب رسانی گلوگاه و... بدون هیچ گونه نگرانی و دغدغه ای در این بخش از شهرستان کمال تشکر و قدردانی را دارم.
در پایان سرپرست فرمانداری شهرستان زاهدان تأکید کرد: معتمدین ، ریش سفیدان و بزرگان بخش کورین بخصوص طایفه شه بخش در جهت برقراری امنیت در بخش کورین به صورت شبانه روزی درحال تلاش و کوشش می باشندو متقابلاً فرمانداری نیز در خدمت شما عزیزان است.

فرمانداری شهرستان زاهدان

۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


شعار سال