اخبار

ایجاد درآمد های پایدار روستایی، اولویت دولت در شهرستان زاهدان

ایجاد درآمد های پایدار روستایی،  اولویت دولت در شهرستان زاهدان
 ایجاد درآمد های پایدار روستایی،  اولویت دولت در شهرستان زاهدان
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری،عبدالرحمن شهنوازی سرپرست فرمانداری شهرستان زاهدان به همراه علیم یار محمدی نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانی و شهرستان از تعدادی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان زاهدان بازدید نمودند.
 در ابتدای این بازدید شهنوازی سرپرست فرمانداری از نمایندگان شهرستان زاهدان در مجلس شورای اسلامی به جهت حمایت وپشتیبانی از فرمانداری و ادارات مختلف و تلاش آنان به منظور تصویب قوانینی در مجلس شورای اسلامی که بخشی از مشکلات مردم استان و شهرستان به خصوص روستاییان عزیز را بر طرف سازد تشکر و قدر دانی نمود.
 در ادامه یار محمدی نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت:همه دستگاه های اجرایی با همکاری نمایندگان مردم در مجلس می بایستی ساز وکاری اتخاذ نمایند که مشکلات همه مردم و ساکنین روستاها برطرف گردد تا دیگر کمتر شاهد مهاجرت روستاییان به شهر زاهدان و در پی آن گسترش حاشیه نشینی در شهرمان باشیم.
وی افزود:با ایجاد درآمدهای پایدار از طریق  تخصیص وام های کم بهره و با اقساط طولانی توسط سازمانها، ادارات و نهادهای حمایتی به منظور ایجاد اشتغال در  روستاها می توان به معیشت خانواده های روستایی کمک و از مهاجرت آنها به شهرها جلوگیری نمود.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در بخشی دیگر از سخنان خود در جمع معتمدین، بزرگان و اهالی روستای 120خانواری شهمراد آباد گفت:در اغلب روستاهای شهرستان زاهدان مردم از کمبود آب، نبود خانه بهداشت، کمبود فضای آموزشی مناسب، نداشتن مسکن مناسب و... رنج می برند که مشکلات ناشی از خشکسالی، تحریم و...رانیز به آنهااضافه نمودو از این رو باید با همت و همکاری همه مسئولان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، برنامه ریزی جامع و کاملی انجام پذیرد تا مشکلات مردم عزیزمان در روستاها تا حدودی مرتفع گردد.
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۴۲

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


شعار سال