اخبار

سرپرست فرمانداری شهرستان زاهدان خبر داد:

کشف ۱۷ تن انواع مواد مخدر در سال ۹۷ در شهرستان زاهدان

کشف ۱۷ تن انواع مواد مخدر در سال ۹۷ در شهرستان زاهدان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، ابوذر مهدی نخعی سرپرست فرمانداری شهرستان زاهدان در جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان گفت: با تلاش‌های نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی در سال ۹۷ قریب به ۱۷ تن انواع مواد مخدر در شهرستان کشف گردید که در این رابطه حدود ۳۰۰ نفر قاچاقچی نیز دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
عالی ترین مقام اجرایی دولت در شهرستان افزود: در شهرستان زاهدان ۹ نفر مبتلا به ویروس اچ آی وی تاکنون شناسایی گردیده اند واز ابتدای سال جاری تاکنون ۱۵۰۰ نفر از معتادین متجاهر در شهرستان زاهدان توسط مرکز بهداشت شناسایی و به مراکز ترک اعتیاد جهت انجام آزمایش ویروس اچ آی وی معرفی شده اند.
 این مقام مسئول در ادامه تصریح کرد:با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال تحصیلی و فراغت بیش از ۱۶۰ هزار دانش آموز در شهرستان زاهدان در این جلسه از مسئولین دستگاه مربوطه خواسته شد نسبت به برنامه ریزی لازم جهت پر نمودن اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان اقدام نماید تا از کشیده شدن این بخش حساس جامعه به سمت مواد مخدر پیشگیری گردد.
سرپرست فرمانداری شهرستان زاهدان در پایان از خانواده های زاهدانی خواست که بیش از پیش مراقب فرزندان خود باشند تا مبادا گرفتار این بلای خانمان سوز کردند.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید