اخبار

فرماندار شهرستان زاهدان در جلسه ستاد اربعین شهرستان تاکید نمود:

نگاه همه مسئولین و مدیران به اربعین نگاهی اعتقادی و جهادی باشد

نگاه همه مسئولین و مدیران به اربعین نگاهی اعتقادی و جهادی باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه ستاد اربعین شهرستان زاهدان به ریاست ابوذر مهدی نخعی فرماندار و با حضور مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان، مدیر حج و زیارت استان، دبیر ستاد مردمی اربعین و کلیه اعضاء این ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان زاهدان  برگزار گردید.

ابوذر مهدی نخعی فرماندار زاهدان در این جلسه ضمن برشمردن جایگاه والای مراسم اربعین و پیاده روی با شکوه اربعین گفت: در راهپیمایی عظیم اربعین سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) افتخار میزبانی و پذیرایی از زوار پاکستانی آن حضرت نصیب استان سیستان و بلوچستان و شهرستان زاهدان شده است و از این رو می طلبد همه مسئولین و مدیران به اربعین نگاهی اعتقادی و جهادی داشته باشند.

این مقام مسئول ادامه داد:خوشبختانه شاهدیم مراسمات و میزبانی از زوار پاکستانی امام حسین(ع) سال به سال به صورت منسجم تر و منظم تر برگزار می گردد و هدف از برگزاری جلسات این ستاد علاوه بر ارائه خدمات به زوار گرامی بایستی به سمتی باشد که سال های آینده آمادگی ارائه خدمات به صدها هزار زائر را داشته باشیم.

گفتنی است در ابتدای این جلسه بختیاری دبیر ستاد مردمی اربعین تصریح کرد: در ایام اربعین حسینی سالجاری 8 موکب حسینی در زاهدان برپا که 6 موکب کار خدمات رسانی  و اسکان زوار را برعهده دارند  و 2موکب به منظور راهنمایی و آمار برداری برپا شده است.

وی با توجه به پیش بینی افزایش 20 درصدی زوار پاکستانی نسبت به سال گذشته افزود: هم اکنون شهر زاهدان آمادگی پذیرایی و ارائه خدمات به 6000 هزار نفر از زوار پاکستانی به ازای هر شب را دارد که دیگر نگرانی از این بابت وجود ندارد.

۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید