اخبار

پیام فرماندار شهرستان زاهدان به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 13 آبان روز دانش آموز

پیام فرماندار شهرستان زاهدان به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 13 آبان روز دانش آموز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، ابوذر مهدی نخعی فرماندار زاهدان در پیامی فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان را به تمامی دانش آموزان و دانشجویان شهرستان زاهدان تبریک گفت. 

متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

 

                                                                 «بسم الله الرحمن الرحیم»

تبعید امام راحل عظیم الشان(ره)، به خاک و خون کشیدن دانش آموزان قیام کننده بر علیه رژیم فاسد شاهنشاهی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا رویدادهای مهم و قابل توجهی است که از یوم ا... 13 آبان، روزی جاویدان و ماندگار در تاریخ پرتلألو ایران اسلامی ساخته است.

در سیزدهم آبان 58 دانشجویان انقلابی درحمایت از دانش آموزان شهید، خود انقلابی بزرگ را با تسخیرلانه جاسوسی رقم زدنند و ما امروز در روز مبارزه با استکبار جهانی ،برای رسوا کردن آمریکا وهم پیمانانش  بار دیگر با فریاد هایمان باآرمان های حضرت امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق خواهیم داشت .

اینجانب ضمن تبریک این روز مبارک به همه ی دانش آموزان عزیز و دانشجویان گرامی، از خداوند متعال پیشرفت و سر بلندی را برای همه پویندگان طریق معرفت به ویژه نسل پویای انقلاب اسلامی مسئلت نموده و از همگان بخصوص مردم فهیم و انقلابی شهرستان زاهدان به منظور شرکت در راهپیمایی یوم الله 13 آبان دعوت می نمایم.

                                                              ابوذر مهدی نخعی 

                                                         فرماندار شهرستان زاهدان

۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید