اخبار

فرماندار شهرستان زاهدان در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان تاکید نمود:

اتخاذ تمهیدات لازم در خصوص نقاط حادثه خیز در ایام بارندگی

اتخاذ تمهیدات لازم در خصوص نقاط حادثه خیز در ایام بارندگی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری،  ابوذر مهدی نخعی فرماندار شهرستان زاهدان در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان که با حضور کلیه اعضاء در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید،  گفت:
با فرارسیدن فصل بارندگی ها و براساس پیش بینی های سازمان هواشناسی مبنی بر سال آبی نسبتا پربارش می طلبد همه دستگاه های اجرایی تمهیدات لازم را در خصوص نقاط حادثه خیز در ایام بارندگی اتخاذ نمایند  تا ریزش رحمت الهی به کام مردم تلخ نگرند.
عالی ترین مقام اجرایی دولت در شهرستان افزود: در این جلسه مقرر گردید  قرارگاه و کمیته ای با حضور نمایندگان تام الاختیار دستگاه های اجرایی خدمات رسان به منظور هماهنگی بیشتر در زمان بروز حادثه در محل فرمانداری تشکیل و تصمیم گیری ها و هماهنگی های لازم به صورت متمرکز در یک مکان صورت پذیرد.
وی ادامه داد: در سال گذشته و هنگام بارندگی های پایان سال 97میزان خسارت وارده نسبت به سال های  گذشته بسیار کمتر بود که دلیل اصلی آن اقدامات و هماهنگی دستگاه های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بود.
این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: در هنگام بارندگی های احتمالی همه دستگاه های اجرایی مکلف شدند کلیه ماشین آلات و امکانات موجودشان را در اختیار شهرداری زاهدان قرار دهند.
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید